2. ligové kolo České paraflorbalové ligy – 5.-6.11.2022 v Ostravě – Krásném Poli

V tomto kole náš čekaly další čtyři zápasy. Poprvé jsme měli k dispozici11 hráčů, dostatečný počet na časté prostřídání ve hře. Účastnili se i hostující hráči z Polska Marcin a Pavel. Potěšila návštěva našeho bývalého trenéra pana Koutného. Celé ligové kolo zahajoval náš zápas s SKV Praha Comap team. V něm jsme bohužel neudrželi vedení, které jsme měli po dvou třetinách, zápas se dostal do bezgólového prodloužení a potom rozhodovaly samostatné nájezdy. V těch jsme už byli úspěšnější- první zápas a první výhra 3:2! Druhý a třetí zápas jsme prohráli. S Vikings Most 0:2 a s Tatranem Střešovice 1:2. O to více jsme se soustředili na poslední zápas s Meteorem Plzeň- a ten nám vyšel skvěle. Po bezchybném výkonu výhra 5:0 a cenné body z tohoto zápasu zůstaly doma! Celková bilance ligového kola- dvě výhry (jedna v prodloužení) a dvě prohry.

Protože jsme byli pořádající tým, musíme poděkovat lidem, bez jejichž pomoci se zajištěním hladkého průběhu jsme se neobešli. Jsou to:

1) Studentky ze Střední školy prof. Zdeňka Matějčka, Adam Ryška a Filip Dvořák- zajištění zápisů z jednotlivých zápasů, časomíra, mantinely a zdravotní služba.

2) Pan Válek, správce haly- perfektně připravená hala, vždy připraven pomoct s čímkoli.

3) Paní Tomášková- příprava obědů a zajištění výdeje v obou dvou hracích dnech.