Ohlédnutí za play off

  Česká pošta extraliga vozíčkářů 2016/2017


Dovolte mi, abych po čase zhodnotila play off extraligy vozíčkářů, které proběhlo v Ostravě.
Myslím, že pochvala hráčů a vedoucích z jednotlivých týmů mluví za vše a my si můžeme říct, že letošní play off bylo opravdu vydařené. Stejně jako počasí, které ho doprovázelo. Každý, kdo měl možnost se play off zúčastnit, si ho opravdu užil. Ať už se jednalo o hráče, vedoucí týmu, organizátory či diváky. Všechny zápasy proběhly v duchu fair play, nebyly doprovázeny žádnými konflikty a závěrečný večírek si užili opravdu všichni. Slavnostního předávání cen se zúčastnil nejproduktivnější hráč v historii extraligy Petr Skácel a Ing. Vladimír Cigánek, náměstek statutárního města Ostravy, který přijal záštitu.

Právě proto si myslím, že je důležité poděkovat všem, kteří stáli při nás a pomohli nám s tímto nelehkým úkolem:

  • děkujeme všem organizátorům, kteří pomáhali s časomírou a zápisem – Matymu Sotorníkovi, Míšovi Sládkovi, Ondrovi Chovancovi, Martině Egi,
  • našim kamarádkám Peti Šindlerové, Simči Martiniakové, Marcelce Janouškové a Leni Bílkové, které se staraly o „nasycení“ hráčů, pekly,
  • Vikymu Karáskovi, Vojtovi Chovancovi a Kubovi Vajdovi za pomoc na herní ploše,
  • studentům SŠ prof. Z. Matějčka za pomoc a fandění.
FBC Štíři České Budějovice a FBC ABAK Ostrava

Velký díky patří všem našim „podporovatelům“, kteří nám poskytli peněžní či materiální dary. Jde zejména o tyto sponzory: Ostravar, Statutární město Ostrava, Park Inn, ALS, FD Servis Clean, České šperky, Konto Bariéry, Hyundai, La Coruna, 1. Signální, Pekaři a spol., Lidl, TV Noe a 4sport-florbal.
Speciální poděkování patří Petru Čížkovi z Ostravaru za vše, co pro nás udělal.

V závěru děkuji Vojtovi Zuchnickému a Martině Egi za vedení našeho týmu a práci, kterou pro tým odvedli. Největší poděkování patří naší vedoucí týmu Renátce Staňkové, bez které by play off v Ostravě asi nebylo a Míši Sotorníkové a Vojtovi Zuchnickému prostě za vše….

Realizační tým: Lenka Chovancová, Renáta Staňková, Michaela Sotorníková a Vojtěch Zuchický

Už teď se těšíme na play off 2017/2018 a věříme, že bude stejně povedené jako to letošní.

S přáním hezkého léta Lenka Chovancová.

Výsledky Play Off