Play off v Jablonci nad Nisou

Na play off jsme odjížděli v nelehké pozici. Po základní části nám patřilo sedmé, poslední místo v tabulce. Úkol tedy zněl jasně: Ve skupině o páté až sedmé místo, ve které jsme hráli, zkusit urvat vítězství v jakémkoliv zápase a odpoutat se z nelichotivého sedmého místa.

V prvním zápase nás čekal tým Meteor Plzeň, se kterým se nám letos štěstí nepřálo. Nicméně v osmé minutě jsme šli do vedení, když po přihrávce Mirka Večeři skóroval Kamil Klíma- 1:0! Meteor vyrovnal, ale ve třetí třetině opět skóroval Kamil Klíma, tentokrát po přihrávce Miloše Beleščáka- 2:1. Udržet vedení až do konce se nám nepodařilo, hráči Meteoru srovnali, takže o výsledku se rozhodovalo v prodloužení. A to v náš prospěch. Střelcem byl tentokrát Mirek Večeřa, přihrával Kamil Klíma. Vítězství bylo naše a naděje nebýt poslední dostala reálné obrysy. Teď to jen potvrdit v druhém zápase!

V tom nás čekal tým SKV CoMap Praha a odvíjel se ještě lépe než ten první. Po vyrovnané úvodní třetině se nám povedl raketový start do té druhé. V prvních třech minutách jsme dali tři góly a vedení jsme dokázali udržet. V poslední třetině jsme vedení ještě navýšili na konečných 4:0. Hatrickem se blýsknul Miloš Beleščák, jeden gól přidal Mirek Večeřa. Dvě asistence si připsal Rosťa Pohlmann, po jedné přidali Vilda Antala a Miloš Beleščák. Hotovo! Díky těmto dvěma výhrám jsme se v celkovém pořadí posunuli na páté místo!

Děkujeme všem, kteří nás v sezóně 2023/2024 podpořili. 🙂