TŘETÍ KOLO ČESKÁ POŠTA PFL 2023/2024

Dobrý začátek, ale opět rozpačitý konec – tak by se dal shrnout náš čtyřzápasový víkend v Českých Budějovicích, po kterém stále čekáme na tříbodovou výhru. První zápas s Tatranem Střešovice skončil v základní hrací době remízou 1:1. O bodu navíc rozhodovaly nájezdy, kterých bylo nakonec celých šestnáct- tak dlouho nemohl žádný tým vstřelit rozdílový gól. Povedlo se to až Zdeňkovi Krupičkovi a Tatran se stal vítězem v prodloužení. Potom ale následovaly dvě prohry. Ta první s Českobudějovickými Štíry 0:2, druhá s CoMap Praha 0:3. Všechny síly jsme vložili do posledního zápasu s týmem Meteor Plzeň. Z tlaku v první třetině jsme bohužel nevytěžili nic. Trest přišel na začátku té druhé, kdy z rychlého protiútoku- přestože byl tísněn naší obranou- vyslal přesnou ránu po zemi hráč Meteoru Plzeň Marek Vápenka. 0:1. Nakonec to byl jediný a pro Meteor vítězný gól zápasu, protože oba dva gólmani se překonávali a přestože šance byly na obou stranách, další už nepustili.

Z třetího kola Paraflorbalové ligy jsme si bohužel přivezli jen jeden bod. V tabulce nám patří sedmé místo.

Akce je spolufinancována z rozpočtů statutárního města Ostrava a NSA.