Colours a florbal vozíčkářů?

Areál DOV se stánkem České pošty při prezentaci našeho týmu
Areál DOV se stánkem České pošty při prezentaci našeho týmu

Můžeme nějak spojit hudební festival Colours of Ostrava s  florbalem vozíčkářů? Ano, můžeme. Populární festival v rámci projektu Colours bez bariér nabízí ZTP a ZTP/P návštěvníkům pobyt na festivalu tak, aby si mohli bez starostí užívat hudbu a další program v atraktivním bezbariérovém areálu Dolní oblasti Vítkovic. Mimo již tradiční bezbariérové tribuny, bezbariérovou přepravu v rámci města Ostravy, uzamykatelná bezbariérová WC, festivalovou příručku v Braillově písmu, hmatový plán areálu, tlumočení přednášek ve znakovém jazyce a pod. připravili pořadatelé i řadu setkání.

Novým partnerem v roce 2019 projektu Colours bez bariér 2019 je Česká pošta, která dlouhodobě podporuje projekty určené pro zdravotně znevýhodněné, a to především v rámci aktivního zapojení do sportu. Na stánku České pošty, se tak uskuteční v pátek setkání s handbikerem Honzou Tománkem a v sobotu 20. července představíme náš florbalový tým FBC ABAK Ostrava.

„Zdravíme všechny příznivce florbalu vozíčkářů z Colours. Přijďte si zastřílet o krásné ceny, věnované 4sport-florbal.cz Kamila Besty. Těšíme se na vás u stánku České pošty vedle Arcelor mitttal stage.“ zve vedoucí týmu a manažerka Renáta Staňková a dodává, že: „Pod vedením kapitána týmu a reprezentanta České republiky Miroslava Večeři si budete moci vyzkoušet střelbu z vozíčku přímo na florbalovou branku.“ 

Festivalové fanynky s naším kapitánem Mírou Večeřou
Festivalové fanynky s naším kapitánem Mírou Večeřou
Střelba na bránu
Návštěvníci si zkoušejí střelbu na bránu