Kolečko spojilo potřetí

Ačkoli to dle meteorologů vypadalo koncem týdne na pěkný průšvih, nakonec se tam nahoře umoudřili a dali zelenou dobré akci, a především dobré věci!
Letošní ročník byl opět výjimečný. Vaše úsilí, vůle, odhodlání, kilometry a penízky pomohou k pořízení sportovního invalidního vozíku pro para florbalisty z Vozíčkáři FBC Abak Ostrava. Jen pro zajímavost takovýto vozík přijde nejméně na 120 000 Kč.
Princip závodu je každoročně stejný. Účastníci připisují během pěti hodin „závodu“ za každý ujetý kilometr penízky na dobrou věc. Letos to bylo právě 10 Kč/km. A nyní je třeba vzdát poklonu a hold vám všem, kteří jste se svým výkonem podíleli.

Ve zkratce:

  1. ročník jsme ujeli 2 115 km pro Čmeláčka
  2. ročník jsme společně dokázali ujet vzdálenost 3 515 km pro MIKASU
  3. ročník, a teď se podržte, jsme dosáhli na bezkonkurenčních 5 701 km pro FBC ABAK Ostrava

Klobouk dolů!

Možná se ptáte jak to, že tedy neodvádíme 57 010 Kč? Jelikož se však maximální možný výtěžek rovná hodnotě vybraného startovného včetně příjmu z tomboly a dobrovolných darů, celková výše výtěžku pro paraflorbalisty se tak zastavila na hodnotě 48 430 Kč. I tak je to nový rekord a krásná suma.
Děkujeme!

Jistě vás zajímá, kolik jste ujeli kilometrů. Můžete se porovnat s kamarádem či kamarádkou, taťkou, mamkou, babičkou či dědou. Pro ty, co s námi jezdí pravidelně bude určitě porovnání oproti loňským ročníkům.
Neoficiální výsledky můžete sledovat zde: https://irontime.cz/vysledky1684/. (Reklamace prosím na emailu.)

Pokud se vám akce líbila a chcete nám jakkoli pomoci, napište nám vaše připomínky či podněty ke zlepšení, budeme rádi i za tipy na partnery či tipy na organizaci k podpoře pro nadcházející ročník. Minimálně však můžete jen sdílet tento příspěvek, ať se o akci dozví co nejvíce dobrých lidí. Jen tak můžeme společně dokázat více.

Závěrem patří obrovské poděkování finančním partnerům akce, a to Moravskoslezskému kraji, Statutárnímu městu Ostrava a Úřadu městského obvodu Ostrava–Jih, bez kterých by se akce neuskutečnila a samozřejmě všem ostatním, ať už mediálním partnerům či partnerům, kteří akci podpořili (viz www.koleckospojuje.cz) a v neposlední řadě i těm nahoře, kteří drželi ochrannou ruku do poslední minuty.
P.S. Pršet začalo až kdy bylo vše uklizeno.

Za Buď Inline Ostrava, celý organizační tým a FBC ABAK Ostrava ještě jednou velký dík!
Marek Švajný, Jiří Lajčok, Matěj Žárský, Anna Kadlecová, Dominik Kafka