Pohár Českého paraflorbalu

Po téměř roční pauze se vydáváme do Kutné Hory, kde se odehrává o víkendu 11. – 13. 6. 2021 turnaj
O POHÁR ČESKÉHO PARAFLORBALU. Není to turnaj české paraflorbalové ligy, ale nový POHÁR! Celý turnaj (i ubytování) se odehrává ve sportovní hale Klimeška. Společně se scházíme mezi mantinely s ostatními hráči české paraflorbalové ligy a naším cílem je odehrát dobré zápasy a přivézt do Ostravy nějakou medaili. Pohár místo turnajů není jedinou novinkou, ale také, že týmy mohou využít i jiné hráče než své kmenové a pak další změnou jsou kratší zápasy.
V sobotu turnaj zahajujeme úplně prvním utkáním dne proti Meteoru Plzeň, ve kterém vítězíme 2:0 a věříme ve vítěznou vlnu. Druhé utkání proti největšímu favoritovi turnaje FBC Štíři České Budějovice prohráváme fotbalovým výsledkem 0:1. Bohužel ani třetí klání body nepřináší a proti Vikings Most prohráváme těsně 1:2. Ke vší smůle prohráváme i čtvrté utkání s SKV Praha ComAp Team zase 0:1. V sobotním odpoledni se odehrává i druhé kolo turnaje. V opětovném měření sil se Štíry prohráváme opět pouze o gól 1:2 a den završí druhý souboj s SKV, kde po zlepšeném výkonu bereme bod za remízu 1:1. Zatím nejsme na špici, ale bojujeme jako lvi. Suma sumárum dnes 4x prohra, 1x výhra a 1x remíza.
Nedělní ráno je ve znamení dohrávky druhého kola. Celkově se umísťujeme na 4. místě, což nás v play-off zařadilo do prvního semifinálového klání, ve kterém nás pokořili celek z Mostu. Prohra nás posílá do boje o třetí místo, ve kterém proti SKV Praha taky neuspějeme. …tak jsme 4.🏅🏆 …no a co…
Děkujeme všem pořadatelům a organizátorům za krásný turnaj a těšíme se snad zase brzy na palubovce.